Loading Page: Opisy

Tel 6000 162 52

Opisy

Ośrodek Szkolenia Kierowców PLAN ( firma jeszcze nie założona brak NIP )

ul. 11-Listopada 11A ( deptak)

05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel. 607-610-520 Tomasz Sas

 

biuro i sala wykładowa;

ul. 11-Listopada 11A, I piętro ( deptak)

05-825 Grodzisk Mazowiecki

 

biuro czynne; tel. ( będzie numer firmowy który wyślę później)

poniedziałek 13,00-18,00

środa 9,00-13,30

piątek 11,00-17,00

 

( zdjęcia wyślę w późniejszym terminie )

 

Nauka jazdy oraz jazdy doszkalające, odbywają się nowym samochodem hyundai i20. Jazdy odbywają się po okolicy a nie tylko po trasach egzaminacyjnych.

Obszar działania Grodzisk Mazowiecki, Żabia Wola i okolica.

Przygotowanie kursanta do zdania egzaminu w Skierniewicach, Warszawie lub Grójcu

Nowy ośrodek ( dopiero powstaje) instruktor z 6 letnim doświadczeniem jako instruktor i wykładowca w zakresie kat B, B1 ( przez blisko dwa lata uczyłem jeździć w jednej ze szkół jazdy w Grodzisku Mazowieckim). Jestem byłym kierowcą zawodowym z wieloletnim doświadczeniem i przejechanym ponad milionem kilometrów w transporcie.

Kadra jednoosobowa ( postanowiłem otworzyć własną szkołę jazdy i dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami z innym, więc jestem sam)

 

Kurs składa się z teorii to czas na zapoznanie się z przepisami ruchu drogowego. Można przychodzić na wykłady stacjonarne prowadzone przez instruktora lub uczyć się samemu zdalnie w swoim tempie przy użyciu najnowszej dostępnej aplikacji lub uczestniczyć w multimedialnych wykładach LIVE.

 

Podczas części praktycznej nauka jazdy odbywa się samochodem hyundai i20. To czas na zapoznanie się z budową samochodu oraz nabycie umiejętności bezpiecznego poruszania się pojazdem w miejskich dżunglach i zgranie wiedzy teoretycznej z praktyczną.

 

Po zakończeniu szkolenia należy zaliczyć egzamin wewnętrzny który składa się z części teoretycznej i praktycznej. Po otrzymaniu wyników pozytywnego z egzaminu wewnętrznego można uznać kurs za ukończony.

 

Możliwa płatność w 3 ratach

I rata – przy zapisie (termin ustalony z biurem) nie mniej niż 600 zł

II rata- przed rozpoczeciem zajęć praktycznych nie mniej niż 600 zł

III rata- do 15 godziny zajęć praktycznych reszta kwoty